А+ збільшити шрифт

А- зменшити шрифт

Як Ви можете допомогти

Про проект Новини Часті питання

Дуже важливим є вчасно прийти на поміч. Наш Центр інтегрованих соціальних послуг щоденно працює та виявляє людей і сім’ї , які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують соціальної підтримки.

Нажаль, ми не завжди можемо надати необхідну допомогу тим, хто потрапив у скрутне становище. Часто існує гостра потреба забезпечити вразливі категорії населення продуктами, засобами гігієни, одягом, взуттям, ліками, предметами побуту. Багато наших відвідувачів потребують побутових послуг, послуг з перевезення.

Ми раді, коли поруч з’являються люди готові відгукнутися і запропонувати свою допомогу. Ви можете обрати будь-який зручний спосіб висловити свою підтримку людям, які мають складний період у житті.

Всім небайдужим

Якщо ви маєте можливість надати фінансову допомогу, ви можете перерахувати кошти на рахунок ________________ з цільовим призначенням ___________________.

Якщо ви готові надати безоплатно товари або послуги чи стати волонтером нашого Центру просимо звернутися за адресою ________та телефонами_________ email ________

Закликаємо Вас стати частиною великої спільноти українських благодійників, які допомагають один одному. Гарантуємо вам чесність, порядність, справедливість, відкритість та прозорість усіх благодійних процесів. Ви можете бути впевненими, що ваша допомога дійде до тих людей, які її найбільше потребують.
Дякуємо!

Організаціям, надавачам послуг

Наша громада будує інтегровану систему надання соціальних послуг. Ми зацікавлені у збільшенні провайдерів соціальних послуг у громаді. Якщо ви є надавачем соціальних послуг і готові надавати якісні соціальні послуги мешканцям нашої громади, просимо вас заповнити форму і ми зв’яжемося з вами для налагодження співпраці.

Подати заявку на надавача послуг

Попередньо, Ви маєте авторизуватись