А+ збільшити шрифт

А- зменшити шрифт

Про проект

Новини Часті питання Як Ви можете допомогти

Інтегрована система надання послуг – це високо ефективний підхід до організації надання соціальних та інших послуг задля задоволення потреб громадян.

Суть системи полягає в узгоджені та координації функцій та заходів усіх суб’єктів надання соціальних та адміністративних послуг, які, працюючи синхронно та узгоджено, забезпечують комплексний та економічно вигідний підхід до розв’язання проблемних ситуацій, попередження та/чи усунення соціальних ризиків і вразливості громадянина.

Для цього ми:

Інтегрували врядування – систему, де створені і працюють всі необхідні компоненти. Головне завдання полягає у реформуванні організаційної структури управління і структурних підрозділів, відповідальних за визначення потреб, планування і управління сферою соціального захисту.

Інтегрували процеси. Розробили та прийняли стандарти, правила та процедури взаємодії. Головне завдання полягає у розробці та впровадженні високих стандартів якості в процес надання послуг конкретній людині.

Інтегрували технології. Організували роботу фронт-офісу за принципом «єдиного вікна» та створили віддалені робочі місця. Головне завдання полягає у спрощенні процедури отримання якісних послуг та наближенні їх до людей. Крім того, найголовніше – забезпечити взаємодію усіх підрозділів, максимізувати ресурси і спростити прийняття управлінських рішень.

Розробили інтегровану стратегію – процес гармонізації місцевої політики та програм, які мають забезпечити соціальне благополуччя громади.

Це загальний адміністративний підхід для організації та реалізації заходів соціального захисту, як вертикально, в межах однієї галузі, так і горизонтально – у кількох галузях.

Подача заяв в електронному вигляді: https://www.msp.gov.ua/main/Eservices.html

Ознайомтесь з Політикою конфіденційності Центру Соціальних Послуг.